Kawa z masłem sposobem na odchudzanie

Kategoria: Przepisy
Data publikacji: 2017-05-17 / Aktualizacja: 2020-04-28

Początkowo artykuł ten ukazał się na DailyMail. Kiedy pierwszy raz o tym usłyszałam wydało mi się to dziwne, kawa z masłem? Na pewno nie wpadłabym sama na takie połączenie. Okazuje się, że potrafi naprawdę dobrze wspomóc nasze odchudzanie.

Joanna Della-Ragione, 27-latka z Londynu przetestowała tę dietę przez miesiąc. Już wcześniej eksperymentowała z jedzeniem „dobrych tłuszczy”, dlatego wydało jej się, że ten sposób naprawdę może zadziałać. Oto efekty po miesiącu diety przedstawione na zdjęciu poniżej.

Oczywiście nie dajcie się zwieźć, nie ma diety cud. Oprócz tego również zdrowo się odżywiała i ćwiczyła. Dlaczego to działa? Wypicie rano kawy z tłuszczami nasyconymi powoduje, że organizm nie tylko spala spożyte w ten sposób kalorie, ale też przyśpiesza metabolizm i sięga po rezerwy tłuszczu.

Przepis na taką kawę jest prosty, wystarczy zaparzyć sobie kawę, a następnie dodać łyżkę masła lub oleju kokosowego, wymieszać i wypić. Oczywiście nie dodajemy już do niej mleka, śmietanki, ani cukru. Jednak smak kawy z masłem jest zbliżony do tej ze śmietanką. Spróbujcie sami :)

Jeśli jeszcze nie próbowałaś to również kawa z cytryną jest ciekawym pomysłem, który warto wypróbować :)

Źródło artykułu: http://www.dailymail.co.uk/femail/article-3380339/Woman-tries-Bulletproof-Diet-promises-transform-body.html?ito=embedded

Podobne artykuły